Replays
StarCraft 2
BroodWar
Heroes of the Storm
Random

Продавам сц2 акаунт 40лв

qck 
Може безплатно да му се смени ника 1 или 2 пъти още.
26.03.2011 14:34

DarthVader 
я дай линк към акаунта ако може
26.03.2011 17:42

LETALiS  -   
Играта ли ти омръзна, какво стана ;P
26.03.2011 19:14

qck 
Нещо ми писна...пък и нямам време да играя.Как да го дам тоя линк?Акаунта е QcK.882 и в battle.net пише "1 FREE charter name change".
26.03.2011 19:53

Musician 
Абе като стана въпрос за тоя нейм чеинджър, пише "coming soon" но очаква ли се наистина скоро пак да го има ?
26.03.2011 20:06

qck 
Musician написа:
Абе като стана въпрос за тоя нейм чеинджър, пише "coming soon" но очаква ли се наистина скоро пак да го има ?


Хмм на моя не пише коминг суун,а пише,че имам право 1 безплатно да си сменя името.
26.03.2011 20:48

Musician 
да, става въпрос за тези които са ползвали единия си чеиндж вече.
26.03.2011 21:05

NoThx  - mic  
може с новия сезон на ладъра да разрешат още веднъж :) мене стария ти акаунт по ме кефеше ;)
26.03.2011 21:55

Musician 
Аз за това питам ^^, Коце <3 =P
26.03.2011 22:07

NoThx  - mic  
*LoveMelissa*
26.03.2011 22:17

qck 
Алоо дайте по темата :D
26.03.2011 22:19

kOREAN_STYLE 
от къде си ?
27.03.2011 04:27

qck 
Варна
27.03.2011 14:54

chukolna  -   
ного sad стана тоя форум 2 от 3 теми са, че хората си продават acc.
08.04.2011 02:01


Facebook       Twitter       От 18.11.2007      За съдържанието       Пиши ни