http://arenabg.co...category=0
Korea vs The World
Хората се взимат на сериозно а ние само мрънкаме и си търсим оправдания като нещо не ни харесва. На тоя му е под нивото, на ония му е през ***а, за 3ти тоса бил ОП, за 4ти Терана бил ОП, за 5ти Зерга бил ОП, за 6ти играта била много скъпа, ама може да си цака по 25лв на месец за УоУ ... и накрая няма играчи по турнирите ... е как ще има, аз виждам 10 човека на кръст от тази държава да участват в онлайн турнири ... била им ниска наградатa, а играта била яко лък *stimpack*