Replays
StarCraft 2
BroodWar
Heroes of the Storm
Random

Да си купя cd key или играта?

will  -  
Който си е купувал играта да каже какви пари върви по магазините/нета и въобще има ли смисъл да се купува или само cd key-a?
06.03.2011 10:42

Sutura 
Вариантите са горе-долу такива:

1. Digital Download - 60 евро

2. https://www.ozone...of_liberty , това е "българското издание" - само пластмасовия кожух + играта + 2 паса за гости+ 1 пас за УоУ-гост (може и книжка да има не съм сигурен)

3. https://www.ozone...liberty_uk - това е UК изданието- картонената опаковка + пластмасовия кожух + книжка с историята + 2 паса за гости + 1 пас за УоУ-гост

4. http://hardwarebg...p?t=184862 - това е от форум за 80 лв UK изданието

Аз си я взех от последното лице от посочения форум. Всичко точно. Единствения недостатък, който мога да посоча е, че ако ми хакнат акаунта примерно и напиша писмо на Близард, евентуално ще ми поискат снимка на касова бележка с която да удостоверя от къде съм си купил играта, но такава е ясно, че нямам.

Един съвет от мен, след инсталация, не оставяй играта да си тегли ъпдейта- става сравнително бавно. По-добре го дръпни целия пач от съпорта на Близард: http://us.blizzar...oryId=3635 . Ще спестиш мноогоо време и чакане.
06.03.2011 10:54
Редактирано от Sutura на 06.03.2011 11:09

Borislav  -   
5тия вариант е един пич във форума на starcraft2bg.net, има тема, дава играта за 70 лева, доста познати имам които си взеха от там играта и са доволни. И бтв що просто не ме питаш мен, твоята пътеводна звезда? :)
06.03.2011 11:21

qck 
Аз си я взех с дигитал доунлоад.
06.03.2011 13:54

will  -  
Да, благодаря за мненията. Поръчах си я от момчето за което говори Борко. Та ще се видим вдругиден в battle.net ^^
06.03.2011 17:53

SHERIFA 
Има и 6-ти вариант:

http://bit.ly/beufRj

85 кинта ключ. Получаваш го INSTANT по всяко време на денонощието, след осъществяване на разплащането.
27.03.2011 22:55

insignia 
а на тоq с последниq 6-ти вариант дето го дава може ли да се видиме да ми обqсни лично на мен как стават нещата много сум заинтересуван .
29.03.2011 01:31

Borislav  -   
ти шерифа не го ли знаеш, ахахаха
Нещо като боксиора на покупко продажбата е :D
29.03.2011 17:44

Musician 
боксьора ми липсва *;(*
29.03.2011 18:01

SHERIFA 
Начините на разплащане са описани мега подробно тук: http://bit.ly/Pay...

Азиатските emoticons пък не винаги са се възприемали добре от европеидната раса :>.
03.04.2011 21:13

LETALiS  -   
Ние не сме от европеидната раса или каквато и да е друга ламерска категоризация, ние играем STARCRAFT ! ! *HolyZerg*
03.04.2011 21:17

oracle 
Letalis написа:
Ние не сме от европеидната раса или каквато и да е друга ламерска категоризация, ние играем STARCRAFT ! ! *HolyZerg*

[big]GG (z)[/big]
03.04.2011 22:06

Borislav  -   
no re!
04.04.2011 11:52

SHERIFA 
No one cares \\ http://www.forum....pic=8713.0 на какви се възприемате или не, важното е, че НЕ е по темата.

:> *beaten*

-----------

insignia, ако не е все още, може да драска и чете. Regards.
05.04.2011 03:44

LETALiS  -   
Да, все едно писането по темата някога е било критерий тук ;D
05.04.2011 08:58

SHERIFA 
Хъх, това си е ваша политика, начин на (дез)организация и прочие, (не)нормална за един цивилизован форум ;).
07.04.2011 21:26

Gnomman 
Начина по който ти продаваш SC, аз също не смятам за много цивилизован ...
08.04.2011 02:23

ArtOfDeath 
Дайте да пишем донос за този Шериф, и без това сега е модерно. :))
08.04.2011 09:57

SHERIFA 
Gnomman написа:
Начина по който ти продаваш SC, аз също не смятам за много цивилизован ...

Ъ-ъ-ъ... а останалите 'n' на брой магазина, продаващи ключове, и те „мятащи се“ из различни интернационални форуми, може би е по-„цивилизован“? Това, че не знаеш, не си ходил, разбрал, видял и т.н. НЕ значи, че не съществува и ги няма съответните хора. Има ги, там са си, продават си от години по този „изпипан“ модел. So far no problems at all нито при тях, нито при който и да е друг seller, както и цяло при този род trade сделки.
09.04.2011 21:56

oracle 
SHERIFA написа:
Gnomman написа:
Начина по който ти продаваш SC, аз също не смятам за много цивилизован ...

Ъ-ъ-ъ... а останалите 'n' на брой магазина, продаващи ключове, и те „мятащи се“ из различни интернационални форуми, може би е по-„цивилизован“? Това, че не знаеш, не си ходил, разбрал, видял и т.н. НЕ значи, че не съществува и ги няма съответните хора. Има ги, там са си, продават си от години по този „изпипан“ модел. So far no problems at all нито при тях, нито при който и да е друг seller, както и цяло при този род trade сделки.

И останалите 'n' броя не ни харесват просто само ти спамиш тука :D Ако всичко беше легално нямаше да има коментари от този сорт.
09.04.2011 22:58


Facebook       Twitter       От 18.11.2007      За съдържанието       Пиши ни