P
S
I
STORM
BG LADDER
PSIBET
REPLAYS
StarCraft 2
БГ StarCraft 2
BroodWar
БГ BroodWar
BroodWar 2v2
TEAM
Забравена парола?
Регистрирай се набързо
Replays
Wallace -
Artosis
Marine - Psicup #2 Fall 2022
Marine -
FirePhoenix
ScvForce -
Zergliiiing
NightWarrior -
AngryLings
Happy -
btmn
Sweps -
Elazer
btmn -
Minato
INF3CTED -
Trrr
principino -
BratOK
StarCraft 2
Продавам Starcraft 2 Wings of Liberty колекционерско издание
Achievement problem
Търся 2v2 съотборник
Играе ли се 2v2?
LotV ZvT
BroodWar
Нощна
#2 Записване за GG Lan party квалификация №2
#1 Записване за GG Lan party квалификация №1
Търся си хора за цъкане
ЗАПИСВАНЕ - турнир [3] - 9 Дек 2023
Heroes of the Storm
Heroes of the storm someone
Heroes of the Storm Screenshots
ETC Rock God?
Heroes of the Storm: Epic Plays Of The Week
Новите герои
Random
Rsorder Top OSRS Mistakes That Hurt Your Progress
MMOEXP Aion 2 Beginner Guide (2026)
Предложете ми музика
Домът на дракона
Stormgate
StarCraft Highlights 2009 By MooN
if_RushHour
http://www.youtub...akQkhOGiNQ
Ново sc видео много добро
09.12.2009 23:00
OutOfTouch
-
Имаше интересни моменти. Аз лично не видях нещо, което да неможе да се направи на Sony Vegas в клипа..въпреки, че пишеше AAE, че е използвана също. Важното е да има повече клипове на BroodWar :).
09.12.2009 23:55
lastkoz
-
Е тва е Moon как няма да е добро видеото. Иначе клипчето си е много добро макар че някой моменти който би трябвало да са въре но ги няма.
09.12.2009 23:56
nichy
-
Готино е.
10.12.2009 08:03
OutOfTouch
-
Ми нзн..не ми се стори нещо особенно..нямаше тръпка докато гледах.
10.12.2009 08:04
ArtOfDeath
Хаха да към това видео имаше доста интересни коментари :)) и в ГГ , има добри моменти, главно за това го гледах :)
10.12.2009 11:33
StarK
Мен ме кефи, яко е направено... и хубави моменти са подбрани :)
10.12.2009 13:11
Chus
-
само ефекти и нищо друго... ако трябва да се стравнява.. има много стари и по качествени филмчета
11.12.2009 12:52
if_RushHour
е да има едно от 2002 2003 година което е за мен е най-добрен правено, но като цяло тоя moon прави много яки клипчета
13.12.2009 18:44
ArtOfDeath
Rush и аз съм го гледал и си спомням какво имаш предвид :)
14.12.2009 19:31
will
-
Moon опеределно е добър movie maker
14.12.2009 21:26
ivol
кефи ме
23.06.2010 19:41
Facebook
Twitter
От 18.11.2007
За съдържанието
Пиши ни