Replays
StarCraft 2
BroodWar
Heroes of the Storm
Random

Чао Граст и мерси

PRADA  -   
EEE няма какво да си говорим тоз Иван си е ИНТРИГАНТ от класа . Какво каза на Борку бе момче , Борку сядам и го бия на квото искаш на бой на СтарКрафт жена му ще октрадна като си хване само кажи батинка . Няма да ги оставяме тия ламери да ни контролират живота я .. Ивановци писнало ми е от Ивановци фани единия удари другия .
01.03.2009 22:01

nighOn  -  
Прада може да се уточняваш за кой Иван става на въпрос и тази тема не е за каране. Will e npaв
iMp-WILL4O wrote:
Вие сте баси децата!
01.03.2009 22:54
Редактирано от nighOn на 01.03.2009 22:55

eDDyiSrEADy  -  
Според мен Граст постъпва глупаво, като заебва сайта заради такова нещо.Аз досега трябваше да съм се махнал от сайта сигурно 40 пъти. Граст е допринесал доста за стар крафта в бг, за сайта , за imp и е жалко така да стане.Надявам се, че ще си промени решението.
02.03.2009 00:34

ArtOfDeath 
Аз също се надявам, но не се знае кога ще е, а и някак си настъпи разделение. Доста хора биха го отрекли, но то си се усеща.Не знам защо напрежението и нервите ескалират по този начин и прерастват в някакви Flame Wars. Ми едно време хората в IRC кеф им правеше да се нареждат,abusers in network просто си бяха изроди, добре че нещата се измениха и вече няма много такива индивиди.Но въпреки това тук там , могат да се съзрат някои зрънца, човек трябва да се нагажда към обстановката и да преценява трезво някои ситуации по един или друг начин.Искрено съжелявам че нещата се развиха в такъф аспект.
02.03.2009 01:47

iF-Sexy  -   
eDDyiSrEADy wrote:
Според мен Граст постъпва глупаво, като заебва сайта заради такова нещо.Аз досега трябваше да съм се махнал от сайта сигурно 40 пъти. Граст е допринесал доста за стар крафта в бг, за сайта , за imp и е жалко така да стане.Надявам се, че ще си промени решението.

Аз трябва да съм спрял да съм престанал да се занимавам още от преди 5/6 години - -
02.03.2009 12:26

CopyMyDNA 
HULKAMANIA wrote:
iMp_RushHour wrote:
iMp-WILL4O wrote:
Вие сте баси децата!
02.03.2009 12:44

FiReDeSiRe 
iMp-ilovestl wrote:
HULKAMANIA wrote:
iMp_RushHour wrote:
iMp-WILL4O wrote:
Вие сте баси децата!
02.03.2009 12:44

ArtOfDeath 
Добре бе кажете нещо собствено стига copy i paste :)
02.03.2009 13:40

if_RushHour 
FiReDeSiRe wrote:
iMp-ilovestl wrote:
HULKAMANIA wrote:
iMp_RushHour wrote:
iMp-WILL4O wrote:
Вие сте баси децата!


То кво повече да се каже това е предостатъчно
02.03.2009 13:49

oracle 
ммм човек или трябва да се развива или да се забавлява иначе си губи времето. Граст е рещил, че вече не се забавлява в psistorm и съвсем нормално, аз го подкрепям, е заебал всичко.
02.03.2009 18:18

vader 
Какво да напиша. Лошо е, че Граст ни напусна. Дано да се върне. Аз не съм останал недоволен от него.
02.03.2009 19:52

elektro 
по умния отстъпва......
02.03.2009 21:11

if_RushHour 
elektro wrote:
по умния отстъпва......
*bop*
02.03.2009 21:33

Snoop 
elektro wrote:
по умния отстъпва......


Ами човека който отстъпи бях аз, човека който продължи да се заяжда бе Граст.
02.03.2009 21:35

if_RushHour 
а са сбийте се кой първи е отстъпил *losso*
02.03.2009 22:15

Snoop 
Просто пояснявам - защото електро нещо намекна. Не искам да излиза че едва ли не Граст е жертвеното агне след като той сам предизвика всичко и след като не стана неговото си би камшика - явно в знак на протест. Предлагам темата да бъде затворена.
02.03.2009 22:27
Редактирано от Snoop на 02.03.2009 22:37

elektro 
с радиото неможе да се спори ! може би затова *siske*
02.03.2009 22:48

Snoop 
*music*
02.03.2009 22:57

qck 
ако само един човек е срещу граста може проблема да не е в граста,но когато 5 човека са срещу граста-пробелема е в граста XDD
03.03.2009 11:41

iZprA6tEnQkA 
Поне не си държеше езика зад зъбите, като останалите лицемери.
успех и късмет бобка :)
04.03.2009 10:46


Facebook       Twitter       От 18.11.2007      За съдържанието       Пиши ни