ArtOfDeath
Аз също се надявам, но не се знае кога ще е, а и някак си настъпи разделение. Доста хора биха го отрекли, но то си се усеща.Не знам защо напрежението и нервите ескалират по този начин и прерастват в някакви Flame Wars. Ми едно време хората в IRC кеф им правеше да се нареждат,abusers in network просто си бяха изроди, добре че нещата се измениха и вече няма много такива индивиди.Но въпреки това тук там , могат да се съзрат някои зрънца, човек трябва да се нагажда към обстановката и да преценява трезво някои ситуации по един или друг начин.Искрено съжелявам че нещата се развиха в такъф аспект.