P
S
I
STORM
BG LADDER
PSIBET
REPLAYS
StarCraft 2
БГ StarCraft 2
BroodWar
БГ BroodWar
BroodWar 2v2
TEAM
Забравена парола?
Регистрирай се набързо
Replays
Wallace -
Artosis
Marine - Psicup #2 Fall 2022
Marine -
FirePhoenix
ScvForce -
Zergliiiing
NightWarrior -
AngryLings
Happy -
btmn
Sweps -
Elazer
btmn -
Minato
INF3CTED -
Trrr
principino -
BratOK
StarCraft 2
Продавам Starcraft 2 Wings of Liberty колекционерско издание
Achievement problem
Търся 2v2 съотборник
Играе ли се 2v2?
LotV ZvT
BroodWar
Нощна
#2 Записване за GG Lan party квалификация №2
#1 Записване за GG Lan party квалификация №1
Търся си хора за цъкане
ЗАПИСВАНЕ - турнир [3] - 9 Дек 2023
Heroes of the Storm
Heroes of the storm someone
Heroes of the Storm Screenshots
ETC Rock God?
Heroes of the Storm: Epic Plays Of The Week
Новите герои
Random
Rsorder Top OSRS Mistakes That Hurt Your Progress
MMOEXP Aion 2 Beginner Guide (2026)
Предложете ми музика
Домът на дракона
Stormgate
Нови карти в Hearthstone
eNeXPi
https://www.facebook.com/media/set/?s...amp;type=3
02.12.2014 20:56
LETALiS
-
Нямам никаква идея какво се случва тук ;D
02.12.2014 21:01
eNeXPi
*
*
02.12.2014 21:21
eNeXPi
Предполага се че утре пускат новия експанжън, днес Blizzard разкриха 53 нови карти и ще има 8 часова профилактика вечерта.
02.12.2014 21:24
LETALiS
-
Значи и тази седмица няма да можем да се логваме ;D ТенКю
02.12.2014 21:27
eNeXPi
Лет да те успокоя, ще можеш да влизаш.
Goblins vs Gnomes Releases December 8th!
03.12.2014 00:11
eNeXPi
За всички които играят карти на 20 ще се проведе английски турнир за награден фонд от
100 Паунда
http://www.gfinity.net/hearthstone/cu.../cups/1v1/
Там ще мерите сили с доста добри играчи,
в записаните се виждат GreenSheep и Infused.Dippy
15.12.2014 20:13
Редактирано от eNeXPi на 15.12.2014 20:59
eNeXPi
http://www.gfinity.net/hearthstone/cu...2/bracket
Продължавам във втори кръг след 3-1 над Aganym
20.12.2014 20:15
Редактирано от eNeXPi на 20.12.2014 20:24
LETALiS
-
Това е вече шок !
20.12.2014 20:20
eNeXPi
Шока е, че бих още един преди да ме накаже warrior
20.12.2014 21:10
LETALiS
-
eNeXPi написа:
Шока е, че бих още един преди да ме накаже warrior
nightwarrior? :D
20.12.2014 21:16
LETALiS
-
Ама нормално, вместо да разцепваме в Hots, ти се занимаваш с какво ли не друго...
20.12.2014 21:17
eNeXPi
Той не може да ме накаже *
*
20.12.2014 21:18
eNeXPi
Влизаме ли ?
20.12.2014 21:18
Facebook
Twitter
От 18.11.2007
За съдържанието
Пиши ни