На живо
Twitch thumbnail
stakimaN   8 зрителя
StarCraft II
REALLY tryhard stream! ex GM Z very sick of losing ... playing every game with a plan and executing for lategame!! gogo back to 6K
BG Ladder
56%   1733
Nitix (104 - 81)
52%   1261
Numi (67 - 61)
59%   1150
WhiskeyJack (118 - 82)
54%   1434
stakimaN (402 - 343)
53%   1019
Btmn (63 - 56)
50%   1019
msrm (93 - 93)
53%   993
HloKeY (48 - 43)
53%   753
Captnfingers (40 - 36)
50%   657
Numi (32 - 32)
62%   656
Prass (16 - 10)
StarCraft 2
BroodWar
Heroes of the Storm
Random

Хак в "Последният Цар" ?

Petko 
eNeXPi написа:
Petko - Да, лошо ли е?

Напротив! Казвам го положително, защото ти си от потърпевшите (ако е ползван хак), но въпреки това успяваш да си обективен. Съмнявам е обаче, че TL ще се изкажат по казуса. Единственото, което остава е Метикс да покаже с игра какво си мисли :)
13.02.2014 15:07

BateToshko 
Ами то и за стаки пишеха в TL че е хакер... Това нищо не значи. Човека ако ползва хак няма как да го спрем да го направи и в груповата фаза на царя. При такова състояние на играта няма как да докажем нещо такова. Аз мога да ви гарантирам, че ако реша да използвам хак в царя - няма да разберете. Добре че нямам хак.
13.02.2014 15:24

WuIzRoD 
eNeXPi написа:
Това не е отговора на TL това са играчи решили да дадат мнение
Един от тях, казва че най вероятно е хакер защото без скаут той прави идеалните контри, дори със скаут вика не може да се постигне такава точност той го прави без. После говори за dark shrine 10 секунди след като е сложено, казва че buronsully решава че има нужда от 2 observara, срещу зерга (тоест мен) той си мърда успоредно войската. Общо взето това с мои думи съм ти го казал не е точно преведено! За wuizrod го пиша това.

Мерси приятел по мое време учихме други езици и много малко английски, но пак знам доста неща, а и както виждаш и бг-то яко ми куца... хахахахах
По темата:
-еми да в каквото и ние се съмнявахме... Каквото си пишехме ние, хората го виждат. За мен тоя пич заслужава Бой, ебан и да каже, че гей от локо пловдив пред фенове на Ботев пд. :))) Пича беше написал в чата, че учи семейно право, а за мен определено не се защити правилно беше ясно, че лъже. Без да бях гледал игрите и клиповете ма Метикс ми се видя, че не е сигурен в това което казва... Това става когато лъжеш се чудиш какво да излкъжеш, а тогава и неминуемо идват и грешките най-фрапиращата такава беше това когато каза, че не скаутва - PvsP нататък знаем какво стана...
13.02.2014 16:16
Редактирано от WuIzRoD на 13.02.2014 16:35

WuIzRoD 
NoThx написа:
Видях и аз темата още онзи ден, но все си мисля че дори и да е ползвал нещо барона едва ли ще има смелост да го ползва в груповата фаза на "Последният Цар". А за в бъдещи турнири ще видим. Нека да не тъпчем на едно място с тази тема, ами да гледаме напред :)

Така е Коце. Или ще се издъни като кифладжия без кифли или трябва всички да му се извиним! Макар че малко хора си позволиха да кажат, че е чийтвал мисля си и те трябва да му кажат едно извинявай.
13.02.2014 16:20

LorD DemoniC 
Тоше скивай ся де е разликата ... играч като хацкерчето ще си проличи разлика в скила както си личи в дадените игри ... При теб кат ГМ трудно човек би разбрал дали това е защото си видял нещо мъчнко в поведението на опонента или пък знаеш, че като е назад тоса прави даркове или друго което ти го усещаш като доста по напред от барончетата в играта ... Още повече пък Тоше ако примерно познаваш добре играта на Метикс примерно и знаеш на кой мап почти винаги как и какво ще направи ... И без тва стана дълъг поста ... знаеш какво имам в предвид.
13.02.2014 17:15

BlooDCounT 
Сълзите в тая тема продължават Mother Of God
13.02.2014 19:48

elblanko 
Лошото при мапхака е че няма как да се докаже а само могат да се правят предположения, изгледах клипчето, както и предполагах там няма нито едно доказателство а само предположения.
Лошото в случая е че няма правилно решение, може да изхърлите от турнира човек без хак, може и да пуснете напред човек с хак. Да не е човек на мястото на NoThx.
Ясно е че големите турнири не са онлайн, но ми е интересно тези по-силничките онлайн турнири как се процедира ако има съмнения?
Между другото го има и момента че в слабите лиги поне половината хора че и повече не скаутват а си наумяват какво ще правят и си го правят ако стане стане, то е ясно че това е непонятно за грандмастер играч и за него е невъзможно да не скаутваш по простата причина че в 100% от неговите игри се скаутват постоянно.
Ако се вгледате в десетина игри от ниските лиги в които не се скаутват, ще се намерят поне няколко странни неща които приличат на хак, както някой по-нагоре спомена за блокване на рампата със сталкери когато идвали даркове.
То принципно топлата вода е открита отдавна, няма ние да я открием, а ние точно това се опитваме да направим.
NoThx трябва да процедира по правилника на големите турнири и това е, да няма сърдити.
17.02.2014 18:11
Редактирано от elblanko на 17.02.2014 18:12

Lid  -   
е-Баси драмата *losso*
14.03.2017 13:20

LETALiS  -   
Lid написа:
е-Баси драмата *losso*
Имаше и такива неща преди. Сега няма и турнири, че да измами човек в тях :)

Освен Let's Play и Robopartans, разбира се.
14.03.2017 13:38

eNeXPi 
vader написа:
federerfan, зарежи Стар Крафта 2. Играй Тото 2, еврофутбол, лотария (по-възможност в САЩ или Англия), покер и залагай на конни състезания. С този "късмет", който показа в игрите срещу Нуми направо ще станеш милионер за нула време. После може да си направиш пластична операция и да изчезнеш на някое островче, за да си харчиш милионите. Това е моето мнение като Черен господар на Сит. Силата е с теб, човече. Въобще да не ти пука какво казват другите. Те не разбират Силата. Не ти трябва да скаутваш враговете. Силата води твоята ръка. А както видяхме във филмите когато джедаите или ситите използват силата те не се осланят на очите си. Пример епизод IV Нова надежда. Видяхте ли как Люк взриви Звездата на смъртта. Без да гледа като използва Силата. federerfan, ти си джедай или сит, а може би и двете заедно. Обаче обикновените простосмъртни, които играят Стар Крафт те не могат да те разберат, защото не могат да се докоснат до Силата. Какво да се прави. Според мен трябва да издигнем паметник на federerfan. Това е първият човек, който използва Силата. И то е българин. Трябва да го покажем на света. Даже може да си издейства среща с Джордж Лукас. federerfan, използвай Силата, човече. Когато Силата е с теб нищо не може да те спре.
още помня тоя коментар hahahahahhahahahhahaahhhahahhahaahhahaahahhahaahahahah
14.03.2017 14:22

Facebook       Twitter       От 18.11.2007      За съдържанието       Пиши ни