Replays
StarCraft 2
BroodWar
Heroes of the Storm
Random

Продавам SC2 HotS

t0ssboy 
Защо ни напускаш Стаки?Sad Baww
29.10.2013 17:39

Sweps  -   
200лв :) Стаки .... батко аз моя ще го направя ГМ и ще го продам за 50 :))))
29.10.2013 17:57

stakimaN  -   
Е тя играта горе долу струва 150лв, така че г-д 50лв е, да. :)
29.10.2013 18:17

LETALiS  -   
Не падна ли цената наскоро? На играта
29.10.2013 18:29

ForgetMeNo 
че ддз май падна яката аз даже и 2 те не ги зех за 100 лева може и се бъркам нз
29.10.2013 19:07

ArtOfDeath 
Много и искаш.
29.10.2013 19:13

will  -  
Тук едва ли ще намериш някой,който ще ти даде толкова много пари. Пробвай в сериозните сайтове, където някой ще оцени позитивните неща на акаунта като ти предложи възможно най-високата сума.
29.10.2013 19:28
Редактирано от will на 29.10.2013 19:37

vader 
Много са парите.
29.10.2013 20:40

synd 
Scammer e, взе ми парите!
29.10.2013 22:11

Manny 
Не му купувайте играта и след известно време ще се откаже от тази глупава идея да се отказва от starcraft.

29.10.2013 22:19

stakimaN  -   
Не, така просто няма да помогна на българската сцена, ами на чуждестранната.
29.10.2013 22:26

BateToshko 
разочарован съм
30.10.2013 00:17

ForceTheImmortalsToFall 
Взех си стареца + hots за 60 кинта +/- малко ти е висока цената, надявам се някой да ти го купи де.
30.10.2013 08:30

WuIzRoD 
Еее Стаки, Стаки внимавай в картинката найш кво отказване и кви 200лв. ще ти дам откажеш ли се 200 цирия да ти излезнат на газа и като се излекува един на негово място да излезнат още 200 000 :)))
30.10.2013 08:40

Petko 
Staki, акаунтът ти е най-ценен на теб и не чак толкова на другите. Ако се опитваш да си наложиш да спреш играта и да се отдадеш на real life можеш просто да го направиш с малко повече воля. Не си продавай спомените, защото след време ще съжаляваш! 100% ще дойде моментът, в който ще поискаш да си припомниш старата мания дори и за един ден.
30.10.2013 11:02

Fluch 
+1 ;)
30.10.2013 11:10

Tangra 
Слабо от страна на Staki...
30.10.2013 15:24

Druida 
Доста слабо, да.
Не мога да ви разбера. Не е само стакиман. Точно, когато има някаква надежда, дадена от Vorpal E-Sports, да се развият по някакъв начин нещата за СтарКрафта в БГ, всички искат да спират. Не знам, но може би трябва още малко да поцъкате да видите какво ще стане, или просто Vorpal E-Sports идва малко късно и вече всякаква надежда е загубена, нз :(
30.10.2013 19:37

Veteran 
Това да не е Диабло акаунт, че да го продаваш , заради герой и предмети по-скъпо. Е дано си намериш някой балък, ама надали :)
01.11.2013 23:29

NightWarrior 
Най-смешното от цялата работа е, че стаки продължава да играе, а все още си продава акаунта. НИКОЙ ДА НЕ МУ ГО КУПУВА :D! После сам ще си бие главата, че го е продал.
02.11.2013 10:25


Facebook       Twitter       От 18.11.2007      За съдържанието       Пиши ни