Druida
Доста слабо, да.
Не мога да ви разбера. Не е само стакиман. Точно, когато има някаква надежда, дадена от Vorpal E-Sports, да се развият по някакъв начин нещата за СтарКрафта в БГ, всички искат да спират. Не знам, но може би трябва още малко да поцъкате да видите какво ще стане, или просто Vorpal E-Sports идва малко късно и вече всякаква надежда е загубена, нз :(