
и pSi stakimaN
да покажат най доброто
DRAGooN написа:
а аз му пожелавам да стигне поне до 32-ката
MetHiX написа:
от приблизително 100 игри,които съм изгледал по стриймовете на наниуа и стардъст (общо) съм видял не повече от 20 загуби.
стардъст има най-откачения decision making
наниуа най-откачените и алчни билдове.
снощи ги гледах да играят един вс друг и naniwa го сгази 2:0. доста one-sided.
![]()