Replays
StarCraft 2
BroodWar
Heroes of the Storm
Random

Имам нужда от малко помощ

ZooNTRackS 
Приятели искам да си направя стрийм , но нямам идея как става , а и английския не ми е перфектен.Някой ако може да ми помогне ще черпя по 1 бира някой път :)
23.05.2013 00:33

synd 
Skype?
23.05.2013 01:48

ZooNTRackS 
Zoontracks
23.05.2013 02:18


Facebook       Twitter       От 18.11.2007      За съдържанието       Пиши ни