Replays
StarCraft 2
BroodWar
Heroes of the Storm
Random

Не искам да съм маринка вече.

Fluch 
От скоро започнах пак да играя. Липсват ми билдове обаче. Основни билдове. Губя игри защото съм със забавен тайминг или тотално грешен unit composition. Не искам про риплеи. Може ли някой от топ тераните да ме спонсорира с 10 ладер риплея? Шашнах се като видях тук http://sc2ranks.c.../bulgaria/

Колко терани има *losso*
06.04.2012 12:15

Borislav  -   
T OP
06.04.2012 12:48

chukolna  -   
T OP
06.04.2012 12:50

Borislav  -   
[+] Spoiler
T OP
06.04.2012 12:54

Shard 
[+] Spoiler
c-c-c-combo breaker TrollFace
06.04.2012 13:40

synd 
^ Глупости
[+] Spoiler
T OP *losso*
06.04.2012 14:18

AGmurdercore 
Legen, wait for it, wait for it

[+] Spoiler
T OP TrollFace
06.04.2012 14:21

LETALiS  -   
Тема обективно показва ползата от този форум BOOBIES

Поискай някой replay от insignia. Щом той може да си изпълнява билдовете, значи същите не са никак трудни.
[+] Spoiler
Go terran!
06.04.2012 15:45

Borislav  -   
Не искам про риплеи.

trolololo TrollFace
06.04.2012 16:16

synd 
Borislav написа:
Не искам про риплеи.

trolololo TrollFace

Over 90000000000 trololol

Чудя се защо не?
06.04.2012 16:26

Giantt  -  
@Fluch
Сега е момента да се върнеш към Зерг :)
06.04.2012 16:53

Fluch 
: )))))))))))))))


We shall see


*pipopi*
06.04.2012 18:17

ArtOfDeath 
Terran imba, само това мога да кажа. TRUE STORY
06.04.2012 18:29

hathx 
Тошко Отказа Пушенето
get it?
08.04.2012 22:37

kOREAN_STYLE 
Аз цъкам mech всички мачъпи, ако ти върши работа ще дам.
09.04.2012 20:07

Fluch 
Аз зациклих на лол хаха Днеска направих 10 поредни победи на ранк.
09.04.2012 20:42

LETALiS  -   
Срам нямаш! Тук всички ти помогнаха така градивно Yao Ming Ти ЛОЛ играеш.
09.04.2012 20:44

Fluch 
Има друга интрига, ама ти не я знаеш. На футболната среща я казах :)
10.04.2012 10:01

Hemp 
(t) *rulez*
10.04.2012 18:45


Facebook       Twitter       От 18.11.2007      За съдържанието       Пиши ни